Oprava priepustu cez cestu III/3069 na Dubinskom potoku

Obec Hranovnica oznamuje občanom, že Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja v spolupráci s Obcou Hranovnica začala s rekonštrukciou priepustu cez cestu III/3069 na Dubinskom potoku. V priebehu stavebných prác je premávka obmedzená len na jeden jazdný pruh. V úseku je taktiež znížená maximálna povolená rýchlosť. Žiadame všetkých účastníkov cestnej premávky, aby daným úsekom prechádzali so zvýšenou opatrnosťou.

Pri rekonštrukcií dôjde zároveň k rozšíreniu kapacity priepustu. Pôvodný rúrový priepust priemeru 800 mm bude nahradený dvomi rúrovými priepustmi s priemerom 800 mm. Aj tento krok má prispieť k odstraňeniu problémov s prívalovými dažďami, ktoré v našej obci vznikajú v poslednom období.

 

JUDr. Lukáš Antoni
prednosta obecného úradu

 

Aktualizované 7.9.2018:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja oznamuje, že vzhľadom na opravu cestného priepustu cez cestu III/3069 na Dubinskom potoku, je pre nákladnú dopravu nad 12 t uzavretá cesta medzi obcami Hranovnica a Spišský Štiavnik až do odvolania. Obchádzková trasa vedie cez mesto Poprad.

Mohlo by Vás zaujímať...