Výsledky 15. ročníka Vianočného stolnotenisového turnaja

V sobotu 29. decembra stolnotenisový nadšenec p. Marián Gajan zorganizoval už XV. ročník vianočného turnaja neregistrovaných nadšencov tohto športu, s rodinnou väzbou k obci. Pomocnú roku opäť podali: Základná škola svojim priestorom a stolmi, Obecný úrad vecnými cenami pre najlepších hráčov. Ráno sa do turnaja prezentovali 12-ti hráči hlavnej kategórie a s veľkým potešením sme privítali aj 5 mladých, začínajúcich talentov, dokonca aj zo susednej Českej republiky.

Mládežníci odohrali svoje zápasy dvojkolovo každý s každým vo svojej vlastnej skupine. Po 3 hodinových zápoleniach sme uzavreli výsledky tejto kategórie s týmto výsledkom:

1. Ema JÍLKOVÁ 8 bodov

2. Richard LANG 6 bodov

3. Eliška JÍLKOVÁ 3 body
    Dominik VALLUŠ 3 body

4. Viktória CHROMÁ 0 bodov


Súťažiaci hlavnej kategórie boli rozdelení do dvoch skupín. V nich odohrali zápasy každý s každým na 2 vyhraté sety. Prvý traja z každej skupiny postúpili do finálovej skupiny. Tu si preniesli aj výsledky zo základnej skupiny (takže vždy bolo o čo hrať) a odohrali ešte ďalšie zápasy z hráčmi ktorý postúpili z druhej skupiny. O vyrovnanosti finalistov svedčí aj fakt, že o poradí na 2.-4. mieste rozhodli až vzájomné zápasy.

Víťazom XV. ročníka Vianočného stolnotenisového turnaja turnaja sa stal jeho tradičný účastník p. Mário SKOKAN –  srdečné gratulujeme.

Poradie na ďalších miestach:

2. Ivan FAŠKO

3. Marko GAVALER

Všetkým zúčastneným ďakujeme za korektné športové výkony plné nasadenia a o rok zase doŠPORTOVANIA.

Výsledky 15. ročníka Vianočného stolnotenisového turnaja
(publikované 30.12.2018)


text: Daniel Benko
foto: Samuel Valluš, Štefan Valluš

Mohlo by Vás zaujímať...