Komerčný oznam: Ponuka práce vo firme Klocok Poprad, s.r.o. (vodič vysokozdvižného vozíka)

Spoločnosť Klocok Poprad s.r.o., výrobca prefabrikátov z architektonického betónu, prijme do pracovného pomeru na plný, alebo skrátený úväzok vodiča vysokozdvižného vozíka pre manipuláciu s betónovými výrobkami.

  • Miesto výkonu práce: Hranovnica.
  • Termín nástupu: ihneď.
  • Základná zložka mzdy: 650,- € ( brutto) + variabilné zložky.
  • Po ukončení skúšobnej doby zvýšenie mzdy, zamestnanecké výhody a benefity.

Požiadavky na zamestnanca:

  • Preukaz na riadenie vysokozdvižných vozíkov výhodou, skúsenosť s jazdou na VZV je výhodou.
  • Dobré analytické schopnosti.
  • Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách.
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení zadaných úloh.
  • Tímová spolupráca.
  • Sme malá firma, vyžaduje sa flexibilita a univerzálnosť.
  • Zodpovedný prístup a spoľahlivosť.
  • Manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
  • Dochvíľnosť.
  • Dobré pracovné návyky.
  • Dobrý zdravotný stav.

Náplň práce:

  • Manipulácia s formami v hale pomocou vysokozdvižného vozíka.
  • Manipulácia s výrobkami v hale a na vonkajšej skládke výrobkov pomocou vysokozdvižného vozíka.
  • Ručná manipulácia s formami v hale.
  • Ručná manipulácia s výrobkami v hale a na vonkajšej skládke výrobkov.
  • Iné práce nariadené majstrom.

Pozícia vhodná aj pre absolventa. Bližšie informácie o pracovnom mieste si môžete prečítať vo vývesnej tabuli pred kultúrnym domom (alebo na portáli profesia.sk).

Kontakt: Adam Klocok, tel. 0919 043 545, alebo adam@klocok.eu

Stručná charakteristika spoločnosti:

KLOCOK Poprad, s.r.o. je od roku 1995 kompetentným slovenským výrobcom prefabrikátov z architektonického betónu. Ide o náročnú malosériovú manufaktúrnu výrobu, často unikátnych betónových prvkov pre skrášlenie vonkajšieho prostredia. Naše typické výrobky sú betónový uličný mobiliár a záhradné prvky.

Spoločnosť má v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti a dobrú pozíciu na domácom i zahraničnom trhu. Náš obrat narastá každým rokom a spoločnosť prehlbuje v tejto oblasti svoju špecializáciu. Hľadáme preto pracovníkov ktorým ponúkame zaujímavé uplatnenie v nemonotónnych činnostiach, kde výsledkom je pekný výrobok z betónu.