Deň obce Hranovnica 2017: Možnosť venovať cenu do tomboly

Obec Hranovnica organizuje aj v tomto roku Deň obce Hranovnica. Podujatie sa uskutoční v sobotu 24. júna 2017 v popoludňajších hodinách v areáli DHZ na Lúčke. Týmto článkom sa obraciame hlavne na miestnych podnikateľov (ale aj fyzické osoby) s ponukou spolupráce pri príprave tomboly:

Podobne ako minulého roku, aj teraz si v rámci programu Dňa obce budú môcť návštevníci zakúpiť lístky do tomboly, do ktorej môžu podnikatelia venovať cenu (tovar, výrobok z ich produkcie, poukážku na službu, alebo na zľavu a pod.). Pri losovaní tomboly bude moderátorom oznámené, kto túto cenu do tomboly venoval (osoba, firma, podnikateľ) a zároveň bude prečítaný krátky reklamný text, ktorým môžete prítomných informovať o svojej firme, prevádzke, tovaroch a službách, novinkách, zľavách a pod. Text by mal mať rozsah približne na 2 minúty hovoreného slova. Zoznam osôb a podnikateľov, ktorí venovali ceny do tomboly bude zverejnený na internetovej stránke obce Hranovnica, prípadne v obecnom časopise Hranovnický spravodajca.

Ak Vás táto ponuka spolupráce zaujala a rozhodli ste sa do tomboly Dňa obce Hranovnica 2017 venovať nejakú cenu, kontaktujte najneskôr do 17. júna 2017 pracovníčku OcÚ p. Zdenku Benkovú (e-mail: kniznica@hranovnica.sk, tel. 052/77 95 139), ktorá bude ceny do tomboly prijímať. Pri cene prosím uveďte približnú hodnotu Vášho daru, aby mohli byť tieto tombolové ceny zoradené podľa hodnoty a takto pripravené na žrebovanie.

Za prípadnú spoluprácu a ceny venované do tomboly vopred ďakujem.

Ing. Martin Valluš
zástupca starostu obce

Mohlo by Vás zaujímať...