Kalendár na rok 2019: Historická Hranovnica

Obec Hranovnica aj v tomto roku pokračuje v tradícii distribúcie stolových kalendárov pre jej obyvateľov. Pri príležitosti 725. výročia prvej písomnej zmienky o obci sme sa rozhodli pripraviť niečo špeciálne – kalendár, ktorý pozostáva z historických fotografií obce, jej obyvateľov a diania v nej.

Distribúciu kalendárov začali zamestnanci Obce v utorok 9.10.2018. Kalendáre umiestňujeme len do schránok, ktoré sú dostatočne veľké na to, aby sme ich tam bez poškodenia vložili. V ostatných domácnostiach budeme kalendár odovzdávať priamo do rúk obyvateľov.

Obec doručí jeden kalendár do každého domu v Hranovnici. Ak budete mať záujem o takúto peknú pamiatku aj pre Vašu rodinu mimo obce, rodákov, bývalých obyvateľov, či ľudí, ktorí sú s Hranovnicou inak spätí, kalendár si môžete zakúpiť do vypredania zásob na Obecnom úrade v Hranovnici.

Veríme, že aj takýmto spôsobom navodíme u starších obyvateľov obce príjemné spomienky na staré časy a mladším vekovým kategóriám týmito fotografiami ukážeme, ako to v Hranovnici vyzeralo v minulosti.

Mohlo by Vás zaujímať...