Deň obce Hranovnica 2019: Možnosť venovať cenu do tomboly

Obec Hranovnica pripravuje aj v tomto roku Deň obce Hranovnica. Podujatie sa uskutoční v sobotu 22. júna 2019 v popoludňajších hodinách v areáli DHZ na Lúčke. Týmto článkom sa na Vás obraciame s ponukou o spoluprácu:

V rámci programu Dňa obce majú návštevníci možnosť zakúpiť si lístok do tomboly, do ktorej môžu podnikatelia venovať cenu ( tovar, výrobok z ich produkcie, poukážku na službu, poukážku na zľavu a pod.). Pri losovaní tomboly bude moderátorom oznámené, aká firma, resp. podnikateľ túto cenu do tomboly venoval a zároveň bude prečítaný krátky reklamný text, ktorým Vy, podnikateľ , môžete prítomných informovať o svojej firme, prevádzke, tovaroch a službách, novinkách, zľavách. Text by nemal presiahnuť 2 minúty hovoreného slova.

Prioritne dávame priestor domácim podnikateľom, ktorí majú sídlo, alebo prevádzku v obci Hranovnica, prípadne majú v obci Hranovnica trvalý pobyt. Touto formou chceme podporiť domáce podnikateľské prostredie a vytvoriť tak priestor na prezentáciu hranovnických podnikateľov a firiem.

Zoznam podnikateľov, ktorí venovali ceny do tomboly bude zverejnený na internetovej stránke obce Hranovnica, prípadne v obecnom časopise Hranovnický spravodajca.

Ak Vás táto ponuka spolupráce zaujala, kontaktujte najneskôr do 14. júna 2019 pracovníčku Obecného úradu p. Zdenku Benkovú ( e-mail: kniznica@hranovnica.sk, tel. 052 / 77 95 139), ktorá bude ceny do tomboly prijímať. Pri cene prosím uveďte približnú hodnotu Vášho daru.

Vopred ďakujeme za prípadnú spoluprácu.

 

Vladimír Horváth
starosta obce

Mohlo by Vás zaujímať...