Poďakovanie riaditeľky Materskej školy 1 rodičom detí a učiteľkám za účasť na brigáde

V dňoch 5.10.2019 a 12.10.2019 sa v areáli Materskej školy 1, ul. Hviezdoslavova uskutočnila brigáda, na ktorej sa zúčastnili rodičia detí a učiteľky z materskej školy. Vďaka ich nezištnej pomoci pribudol na školskom dvore nový hrací prvok – „traktor“. Pri tejto príležitosti im riaditeľka materskej školy vyslovuje nasledovné poďakovanie:


Milí rodičia, učiteľky,

chcem sa Vám všetkým POĎAKOVAŤ za Vašu účasť a veľkú pomoc pre našu škôlku na jesennej brigáde v dňoch 5.10.2019 a 12.10.2019.

Bola to vydarená akcia, ktorej výsledkom je krásny a hlavne deťmi veľmi obľúbený „traktor“, ktorý pribudol v areáli MŠ, čím sa stalo prostredie škôlky pre naše deti ešte krajšie a hravejšie. Počasie síce neprialo, ale aj tak ste sa s radosťou a veľkým nadšením pustili do kopania, betónovania, osádzania konštrukcie a pneumatík, maľovania, skrutkovania (a aby to bolo dokonalé, pohrali ste sa aj s detailami ako volant a svetlá 🙂 ).

Prišli pomôcť a priložili ruku k dielu:

pán a pani Hradecký, ktorí okrem práce prispeli aj železnou konštrukciou, skrutkami, ako aj farbou na náter konštrukcie, pán a pani Lišuchovci prispeli prácou a pneumatikami.
S pneumatikami pomohol aj pán Jozef Valluš, za drevené obloženie (narezanie, hoblovanie) patrí vďaka pánom Mikulášovi a Františkovi Husárovcom, farbu na dosky daroval a náter realizoval pán Karol Zummer (ktorý pomáhal aj s ich vŕtaním a uchytením), no a dielo by nebolo hotové bez pomoci pánov – pracantov: Petra Valluša so synom Samkom, Mareka Jínu, Mareka Kiktu, Šimona Šavela, Stanislava Rotha, Rastislava Rusnáka.

Moje poďakovanie patrí všetkým, ktorí prišli a akoukoľvek formou priložili ruku k tomu dielu.

Verím, že budeme takto pokračovať aj ďalej, pretože nápadov je ešte veľa… 🙂


Bc. Lucia Vallušová
riaditeľka MŠ

 

Fotografie z brigády si môžete pozrieť vo fotogalérii.

Mohlo by Vás zaujímať...