Medzinárodnú veľkú cenu mesta Poprad v džude otváral spevom hymny DFS Kochmanik, piate miesto vybojoval hranovničan Matej Pirožek

V sobotu 19. októbra 2019 sa v popradskej Aréne uskutočnila 1. Medzinárodná veľká cena mesta Poprad v džude, kde bol prizvaný aj DFS Kochmanik na zahájenie otváracieho ceremoniálu.

Deti Miriam Malatinova, Miriam Pirožeková a Samuel Malatin krásne odspievali slovenskú hymnu v doprovode Mareka Klieštika s harmonikou. Odovzdávanie diplomov a medailí sa taktiež nieslo vo folklórnom duchu a deti asistovali pri ich preberaní víťazmi.

Na tomto turnaji, kde bolo takmer 400 účastníkov, mala zastúpenie obec Hranovnica v mladom bojovníkovi Matejovi Pirožekovi, ktorý obsadil krásne 5. miesto z 12 súťažiacich vo svojej kategórii.