Mesto Svit a divadlo ŠOK pozývajú: komédia pre dvoch hercov „Odchody vlakov“

Mesto Svit a divadlo ŠOK pozývajú na divadelné predstavenie v hlavných úlohách s Adelou a Viktorom Vinczeovcami Odchody vlakov, ktoré sa uskutoční v utorok 15.9.2020 o 19.00 hod. v Dome Kultúry vo Svite.

Využite možnosť užiť si divadelné predstavenie, pokiaľ to umožňujú epidemiologické podmienky: „Odchody vlakov“ je vynaliezavá a invenčná komédia pre dvoch hercov z pera legendárneho autora Petra Zelenku na motívy hry Michaela Frayna.

„Odchody vlakov“ sú príbehom dvoch neúspešných hercov, ktorí sa aj za cenu totálneho kolapsu snažia zachrániť svoje predstavenie, dobrú povesť a zvláštny milenecký vzťah. Počas 90 minút prináša hra množstvo zábavných a krkolomných situácií. Tragikomické konanie oboch hlavných postáv odráža ich túžbu po uznaní a vzájomnej blízkosti na javisku i mimo neho. Komický a zároveň citlivý príbeh nabáda k zamysleniu sa nad rolami, ktoré v živote všetci hráme a často nedokážeme určiť, ktorá z nich je tou pravou.

Predstavenie je výnimočné netradičným spracovaním príbehu, scenára a réžie i hereckým obsadením televíznych moderátorov Adely Vinczeovej a Viktora Vinczeho.

Účinkujú: Adela Vinczeová, Viktor Vincze
Scenár: Petr Zelenka
Hudba: Norbert Vizvári
Réžia a dramaturgia: Viktor Vincze st.
Dĺžka predstavenia: 90 minút (bez prestávky)

Mohlo by Vás zaujímať...