Základná škola oznamuje: V piatok 12.3. sa uskutoční testovanie žiakov na ochorenie COVID-19 formou PCR kloktacích testov

Riaditeľka Základnej školy, Sládkovičova 501/15, Hranovnica oznamuje žiakom 5. – 9. ročníka základnej školy, že dňa 12. marca 2021 (piatok) o 8.00 hod. sa uskutoční v budove Základnej školy v Hranovnici testovanie na ochorenie COVID-19 formou PCR kloktacích testov.

Testovanie je určené žiakom 5. – 9. ročníka, ktorí navštevujú Základnú školu v Hranovnici. Žiaci, ktorí sa zúčastnia testovania, prídu do školy o 7.45 hod. na lačno, pred testovaním nesmie žiak 2 hodiny jesť, piť a žuvať žuvačku. Počet testov je limitovaný pre 150 žiakov. Z tohto dôvodu budú testovaní žiaci podľa poradia, v akom prídu do školy.

Testovania sa nezúčastnia žiaci, ktorí sú v tento deň v karanténe a žiaci, ktorí prekonali ochorenie COVID-19 v posledných 3 mesiacoch.

V prípade priaznivej epidemiologickej situácie bude obnovené prezenčné vzdelávanie v škole aj pre žiakov, ktorí sa doteraz vzdelávali dištančne.

Mohlo by Vás zaujímať...