Oznam pre osoby ZŤP a seniorov nad 60 rokov: Ak máte záujem o očkovanie proti COVID-19, oznámte nám to najneskôr do utorka 20.4. do 16.00 hod.

Vážení občania, Úrad Prešovského samosprávneho kraja nás oslovil, aby sme urgentným spôsobom zistili záujem o očkovanie proti ochoreniu COVID-19 u občanov našej obce, a to vo vekovej kategórii nad 60 rokov a u zdravotne ťažko postihnutých osôb (ZŤP).

Ak máte záujem o očkovanie mobilnou očkovacou jednotkou priamo v našej obci, oznámte nám to prosím telefonicky, alebo e-mailom najneskôr do utorka 20.4.2021 do 16.00 hod. Dajte nám tiež vedieť, ktorou z dvoch dostupných vakcín (Pfizer, alebo AstraZeneca) by ste chceli byť zaočkovaný.

Volať, alebo posielať maily nám môžete na tieto kontakty:

Zistené počty oznámime Úradu PSK, aby na základe prejaveného záujmu mohli efektívne využiť sily a prostriedkov pri záchrane ľudských životov. 

Mohlo by Vás zaujímať...