Pohrebné služby

Poloha na mapePohrebná služba – Budúcnosť
František Šavel

Kontakt:
Rovná 21
05916 Hranovnica
tel.: 0905 931 062
tel.: 0905 388 647

Strata milovanej osoby prináša významnú, navždy zmenenú situáciu v našich životoch. V týchto ťažkých časoch je nevyhnutné mať oporu vo svojej rodine a priateľoch. Naša pohrebná služba je tu, aby Vás odbremenila od maximálneho množstva starostí spojených s vybavovaním pohrebu práve vo chvíľach, kedy potrebujete zostať v kruhu Vašich blízkych. Zverte poslednú rozlúčku s Vašim milovaným do rúk profesionálov.

Pohrebná služba Budúcnosť zabezpečuje kompletné pohrebné služby ako:

  • vybavovanie dokladov,
  • prevoz zosnulého z miesta úmrtia,
  • predaj rakiev, vencov, krížov,
  • úprava zosnulého,
  • zabezpečenie kremácie,
  • smútočné rozlúčenie,
  • zabezpečenie hudby alebo hovoreného slova.

Prevoz – kedykoľvek sme pripravení previezť zosnulého z miesta úmrtia. Prevozy vykonávame vlastným vozidlom, nielen v rámci Slovenska, ale tiež do a zo zahraničia. Po prevoze – zosnulého umiestnime v chladiacom zariadení podľa Vášho výberu. V tomto priestore zostáva až do dňa poslednej rozlúčky. Počas tejto doby má rodina k pozostatkom svojho blízkeho umožnený prístup.

Úprava – vášho blízkeho pred pohrebom oblečieme a na požiadanie vykonáme tiež úpravu jeho zovňajšku (holenie, kozmetická úprava).

Dokumenty – pohreb a potrebné dokumenty (list o prehliadke mŕtveho od lekára, doklady totožnosti a pod.) je nutné odovzdať kompetentným inštitúciám. Tieto formality radi vybavíme za vás. Bezplatne pre občanov Hranovnice.

Posledná rozlúčka – zariadenie pohrebného obradu podľa požiadaviek pozostalých.

Užitočné informácie ako postupovať v prípade úmrtia

Pohrebná služba Budúcnosť je Vám k dispozícii nonstop 24 hodín denne!